21 oktobris 2019

Ostapenko beidzot pakāpjas, Gulbis un Sevastova krīt rangos

Ostapenko beidzot pakāpjas, Gulbis un Sevastova krīt rangos

Latvijas tenisiste Aļona Ostapneko pēc pēdējo nedēļu sniegumu atsākusi savu kāpumu WTA rangā, bet Sevastova turpina krist. Tikmēr Ernests Gulbis gandrīz atstājis Top200.

Ostapenko pagājušajā nedēļā uzvarēja Luksemburgas WTA "International" turnīru, tā viņai bija pirmā trofeja šosezon un trešā kopumā. Labai sniegums ļāvis pakāpties no 66.vietas uz 44.vietu. Visticamāk, Ostapenko šī bija pēdējā spēle šajā sezonā, jo viņai pagaidām nav plānota dalība sacensībās.

Ostapenko sniegumu nav mainījis Latvijas labakās tenisites godu. Tā joprojām ir Anastastija Sevastova. Viņa gan piedzīvojusi trīs vietu kritumu un šobrīd atrodas 27. vietā WTA rangā. Arī Sevastovai, visticamāk šī bija pēdējā spēle šogad, jo viņa zaudēja izredzes kvalificēties otrā līmeņa sezonas noslēguma turnīram "WTA Elite Trophy", kas notiek Ķīnā.

Vīru konkurencē no 133. uz 196. vietu ATP rangā atkāpies Ernests Gulbis, kurš svētdien nepabeidza Stokholmas "ATP World Tour 250" sērijas turnīra kvalifikācijas pirmo kārtu. Pērn viņš Zviedrijas galvaspilsētā sasniedza turnīra finālu.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu