9 septembris 2019

Sevastovai rangā kritums, Ostapenko beidzot pakāpjās

Sevastovai rangā kritums, Ostapenko beidzot pakāpjās

Starptautiskā sieviešu tenisa organizācija WTA publicējusi jaunāko tenisistu rangu un tajā latviešu tikušas pie jaunām vietām.  

Anastasija Sevastova pēc "US Open" publicētajā WTA rangā no 11. vietas noslīdēja uz 18. vietu, jo Ņujorkā spēja aizstāvēt tikai nelielu daļu no pagājušajā gadā nopelnītajiem punktiem. Sevstovai tas ir liels kritiens un viņa šobrīd var atvadīties no cerībām šogad aizsniegties līdz desmitniekam, kas viņai kopš pagājušā gada oktobra vairākas reizes bija tikai vienas uzvaras attālumā. Sevastovu pirms "US Open" no Top 10 šķīra tikai 22 punkti, bet tagad attālums ir 1221 punkts. Viņa līdz sezonas beigām zaudēs vēl 995 punktus, no kuriem lielākā daļa iegūta Pekinā (650), savukārt Sevastovai nākamais turnīrs plānots jaunnedēļ Osakā.

Latvijas otrā labākā tenisiste Aļona Ostapneko beidzot rangā pakāpusies par divām vietām un šobrīd ieņem 75.vietu.Ostapenko Ņujorkā zaudēja 3. kārtā, kas viņai bija pagājušā gada rezultāta atkārtojums. Ņujorkā iegūstot 130 punktus, kas viņai sezonas summā dod 728 punktus. Ar to pietiek, lai izpildītu pieticīgās sezonas minimālo uzdevumu – neizkrist no Top 100. Ostapenko tādējādi ir kvalificējusies "Australian Open" un pirms tam tiks arī kādā no jaunās sezonas pirmās nedēļas "International" turnīriem, bet nozīmīgākiem turnīriem kā "Premier" ar pašreizējo reitingu nepietiek – viņa jau šīs sezonas izskaņā netiek pie spēlēšanas Uhaņā un Pekinā. Ostapenko līdz sezonas beigām zaudēs tikai 97 punktus. Aļonai pēc "US Open" ceturtdaļfināla jauns rekords dubultspēļu rangā – 27. vieta. Ostapenko šonedēļ spēlēs Džendžou.

 

×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu