25 aprīlis 2018

Latvijas volejbola izlase "Arenā Rīga" cīnīsies par Eiropas čempionātu

 Latvijas volejbola izlase "Arenā Rīga" cīnīsies par Eiropas čempionātu

Latvijas volejbola izlase 19. augustā gaidāmo Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra maču aizvadīs "Arēnā Rīga". Tādejādi atgriežoties Latvijas lielakā sporta notikumu vietā pēc 8 gadu pārtraukuma.

19. augustā “Arēnā Rīga” uzņems ziemeļu kaimiņus no Igaunijas. Abas komandas vieno stipras volejbola tradīcijas. Cīņas starp abu valstu izlasēm un klubiem vienmēr bijušas sīvas un spraigpilnas.

 Domāju, ka tā var kļūt par gadsimta cīņu,” par gaidāmo spēli ar Igauniju saka Latvijas Volejbola federācijas ģenerālsekretārs Edgars Zaiženijs. “Tā būs kaimiņvalstu spēle, tas būs grandiozs mačs. Šo spēli ar nepacietību gaidām un uz to liekam lielas cerības. Gaidāmi visi labākie Latvijas spēlētāji, un igauņu treneris Avo Kēls vadīs mūsu valsts izlasi pret Igaunijas valstsvienību. Tas raisa papildu interesi gan Latvijā, gan Igaunijā. No Igaunijas jau ir solījušies atbraukt vismaz trīs tūkstoši līdzjutēju. Ceram, ka izdosies piepildīt “Arēnu Rīga” un aicinām ikvienu sporta entuziastu klātienē izbaudīt augstas klases volejbolu un neaizmirstamas emocijas."

Spēle būs ar augstām likmēm. Uzvaras gadījumā mūsu izlase pēc 24 gadu pauzes beidzot spēlētu Eiropas čempionātā volejbolā. Šāds notikums paceltu jaunā līmenī visu Latvijas volejbolu, tādēļ federācija ir apsolījusi nodrošināt labākos apstākļus spēlētājiem un kārtīgas pārbaudes spēles.

Arenā būs nepieciešams liels Latvijas fanu atbalsts. Igauņu federācija stradā, lai uz Rīgu atbrauktu 3000-5000 volejbola fanātu un padarītu "Arena Rīga" par teju vai Igaunijas mājas arēnu. "Latvijas Volejbola federācija strādā, lai zāle būtu pilna vai tuvu tam. Igaunija ir favorīte, tomēr ceru, ka būs laba spēle un ka tās iznākums nebūs viegli uzminams.” Sacija federācijas pārstāvis Zaiženijs


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu