23 marts 2018

Latvijas volejbola lepnums "Lūši" uzsāk cīņu par medaļām

Latvijas volejbola lepnums "Lūši" uzsāk cīņu par medaļām

Šajā nedēļas nogalē Igaunijas salā Sāremā norisināsies “Credit24 Meistarlīgas” “Final Four” turnīrs, kurā TOP4 četras komandas cīnīsies par medaļām. Vienīgā komanda no Latvijas, kas nokļuvusi tik tālu - Latvijas kausa ieguvēji Jēkabpils "Lūši".

Pusfinālā, kas norisināsies piektdien, "Lūši" spēlēs pret specīgo "Parnu VK", lai gan Jēkabpils komanda regulārajā sezonā abus mačus zaudējusi, komandas trenenis Māris Obermanis ir apņēmības pilns sakaut Pērnavas komandu: "Apzinos, ka favorīti šajā turnīrā ir mājinieki un pērnavieši, bet arī mēs centīsimies parādīt labāko sniegumu, lai apspēlētu Latvijas izlases galvenā trenera komandu, uzskatu, ka esam labā sportiskajā formā, lai varētu cīnīties. Gatavojam pāris pārsteigumus, ar kuriem centīsimies pretiniekus pārsteigt”. Lūši ir pierādījuši, ka ir komanda ar raksturu, kas vislabāk spēlē izšķirošajos momentos.

Pat ja šodien pusfinālā tiks ciests zaudējums un ceļš uz sestdienas finālu būs beidzies, tad cīņā par bronzu lūši būs favorīti jebkurā gadijumā, tāpēc ir liela iespēja, ka beidzot kāds Latvijas klubs pēc ilgāka laika gūs medaļas apvienotajā līgā.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu