26 februāris 2020

Šovakar grandu cīņa : City" pret "Real"

Šovakar grandu cīņa : City" pret "Real"

UEFA Čempionu līgā šovakar saldais ēdiens visiem futbola faniem. Madrides „Real” uzņems no nākamajām Eirokausu sezonām diskvalificēto Mančestras „City”. Mača sākums 22:00 .

Mančestras „City” Čempionu līgas apakšgrupā nezaudēja nevienā spēlē un tuvāko konkurenti „Atalanta” apsteidza par septiņiem punktiem. Taču pēc notikušās astotdaļfinālu izlozes „City” bosi droši vien nebūtu iebilduši, ja „Atalanta” grupu turnīrā būtu saņēmusi astoņu punktu bonusu, proti, „Atalanta” no teorētiski spēcīgākā pirmā groza pretiniekos saņēma „Valencia”, bet Mančestrai no otrā groza tika cita kalibra Spānijas komanda Madrides „Real”, kas savā apakšgrupā palika otrajā vietā aiz PSG.

Abas komandas šodienas maču sagaida ne līdz galam patīkamās noskaņās. Madrides „Real” nedēļas nogalē cieta zaudējumu Spānijas čempionātā un atvadījās no līgas līderpozīcijām, turklāt atkal palika bez beļģu uzbrucēja Edena Azāra, kurš visticamāk šosezon vairs nespēlēs. 

Tikmēr Mančestras „City” problēmas ir krietni lielākas, taču uz tālāku nākotni vērstas, proti, klubs diskvalificēts no nākamajām divām Eirokausu sezonām. Šīs sezonas gaitu gan tas tiešā veidā neiespaidos, taču „City” vadība šobrīd daudz vairāk saskaras ar jautājumiem par nākamo rudeni, nevis šo pavasari. Galvenais treneris Peps Gvardiola gan preses konferencē pauda pārliecību par „City” nevainību finansiālajos pārkāpumos, par kuriem sodījusi UEFA.

"City" šovakar centīsies būt labākajā sastāvā - laukumā iespējams atgriezīsies savainotie Davids Silva un Rahīms Sterlings, kur abi izlaiduši vairākas nedēļas. 

„City” šovakar tēmēs uz sev īpašu panākumu – tā vēl nekad nav spējusi pārspēt Madrides „Real” oficiālā mačā. Abas komandas līdz šim tikušās četras reizes, visas Čempionu līgā, un „Real” tikusi pie divām uzvarām un diviem neizšķirtiem. Madrides komandai šī būs piektā reize desmit gadu laikā, kad ČL izslēgšanas spēlēs jātiekas ar Anglijas komandu, un iepriekšējās četrās reizēs tā izcīnīja uzvaru divu spēļu summā. „Real” var lepoties ar to, ka jau 23. sezonu pēc kārtas spēlē ČL izslēgšanas mačos un ka šajā ČL fāzē ir guvusi vārtus jau 22 mājas spēlēs pēc kārtas.


×

Tev ir tikai 10 sekundes,
lai nospiestu